Autíčko na dálkové ovládání Peppa Pig RC Car Jada červené délka 17,5 cm

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC Peppa Pig v krásném červeném provedení potěší chlapce a dívky již od 3 let. Kvalitní autíčko s figurkami prasátek z animované série Peppa Pig funguje na dálkové ovládání, dokáže se hýbat směrem dopředu a při pohybu vzad zatáčí do strany. Dálkový ovladač funguje na 1kanálové frekvenci, autíčko dosahuje maximální rychlosti 2,5 km/h. Celková délka autíčka je 17,5 cm, je vyrobeno z pevných a odolných plastů.

Stylové autíčko představuje skvělou první hračku na dálkové ovládání, se kterou si děti vyzkouší svoji šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. S prasátky Peppa Pig a Papa Wutz si děti zahrají na řidiče, budou mít ještě větší radost z každé jízdy, podněcují v nich rozvoj kreativity a fantazie. Autíčko funguje na baterie typu 2xAA a 3x AA (nejsou součástí balení).

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Celková délka17,5 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
NoteBatteries: 2 x AA and 3 x AAA (not included)
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.