Autíčko na dálkové ovládání RC Jeep Gladiator 4x4 Jurassic World Jada terénní s odpružením a pohonem 4 kol délka 45 cm 1:12 od 6 let

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC Jeep Gladiator 4x4 v originálním hnědém provedení okouzlí každé dítě a zejména chlapce od 6 let. Realistický RC model s motivem Jurassic World potěší každého fanouška dobrodružné filmové série o dinosaurech. Praktické 2kanálové dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz, autíčko se dokáže hýbat dopředu-dozadu a vlevo-vpravo. Maximální rychlost terénního modelu s odpružením dosahuje 14 km/h, disponuje pohonem všech 4 kol. Autíčko je vybaveno technologií USB nabíjení, součástí balení jsou také 2 baterie do ovladače.

Terénní model džípu v měřítku 1:12 má celkovou délku 45 cm, je vyroben z pevných a odolných plastů. Fanoušci Jurského světa si vyzkoušejí svoji šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. Realistický design podněcuje v dětech rozvoj kreativity a fantazie.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka45 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.