Autíčko na dálkové ovládání RC Offroad Ghostbusters Jada terénní s pohonem 4 kol délka 45 cm 1:12 od 6 let

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC Ghostbusters představuje vynikající dárek pro všechny děti a zejména kluky od 6 let. Realistický RC model s filmovým motivem Krotitelé duchů potěší každého fanouška filmové série. Praktické 2kanálové dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz, autíčko se dokáže hýbat dopředu-dozadu a vlevo-vpravo. Maximální rychlost terénního modelu s pohonem všech 4 kol dosahuje až 14 km/h. Autíčko je vybaveno technologií USB nabíjení, součástí balení jsou také 2 baterie do ovladače.

Terénní model v měřítku 1:12 má celkovou délku 45 cm, je vyroben z pevných a odolných plastů. Fanoušci Ghostbusters si vyzkouší svoji šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. Originální vzhled a nádherný design podněcují v dětech rozvoj kreativity a fantazie.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka45 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.