Autíčko na dálkové ovládání RC Nissan Skyline GTR Fast & Furious Jada modrostříbrné délka 19 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC Nissan Skyline GTR v modro-stříbrném provedení zaujme všechny děti a zejména chlapce od 6 let. Realistický RC model vychází ze skutečného modelu auta, které bylo použito při natáčení filmu Fast & Furious. Praktické 2kanálové dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz, autíčko se dokáže hýbat dopředu-dozadu a vlevo-vpravo. Maximální rychlost autíčka dosahuje 8,2 km/h. Precizně vypracované detaily na autě s filmovým motivem přinesou dětem nádherné zážitky při každodenní zábavě.

Model v měřítku 1:24 má celkovou délku 19 cm, je vyroben z pevných a odolných plastů. Fanoušci filmů Rychle a zběsile si vyzkouší svou šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. Autíčko funguje na 3 baterie typu 1,5V LR03 (AAA) a 2 baterie typu 1,5V LR6 (AA), které nejsou součástí balení.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
Rozměry balení25*12*12 cm
Celková délka19 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvastříbrná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.