Autíčka Vintage 5 Pieces Giftpack Majorette kovová délka 7,5 cm sada 5 druhů v dárkovém balení

Popis produktu

Využijte jedinečnou příležitost a překvapte své dítě dárkovou sadou retro autíček od francouzské značky Majorette. Nádherná klasická autíčka mají kovovou karoserii a otevíratelné části, vyznačují se nezaměnitelným designem, který byl navržen na základě reálných modelů, takže vypadají jako skutečná. V dárkové sadě se nachází klasické žluté autíčko Citroen 2 CV, Ford Mustang Fastback, Volkswagen Beetle, modrý Renault 5 Turbo a ikonické černé Porsche 934. Délka každého autíčka je 7,5 cm, vyznačují se velkou odolností a vydrží dětem dlouhá léta.

S nádhernými autíčky Majorette si zahrají chlapci i dívky, kteří mají rádi automobily, vyzkouší si povolání řidiče, mohou si je přidat k dalším stavebnicím nebo dráhám nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svou sbírku autíček o populární automobily z minulého století. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí i jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozidel nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.