Autíčka Street Cars Giftpack Majorette kovová 7,5 cm délka 20 kusů v dárkovém boxu

Popis produktu

Potěšte své děti dárkovou sadou městských autíček od francouzské značky Majorette. Městská autíčka mají kovovou karoserii, vyznačují se originálním designem, který byl navržen na základě reálných modelů, takže vypadají jako skutečná. V dárkovém boxu se nachází až 20 kusů autíček, která zaujmou děti na první pohled a vydrží si s nimi dlouho hrát. Délka každého autíčka je 7,5 cm, vyznačují se velkou odolností a vydrží dětem dlouhá léta.

S kvalitními autíčky Majorette si zahrají kluci i holky, kteří mají rádi automobily, vyzkoušejí si povolání řidičů, mohou si je přidat k dalším stavebnicím nebo drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o stylové automobily. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.