Autíčka stavební Volvo Construction Majorette s pohyblivými částmi 4 druhy v dárkovém balení

Popis produktu

Stavební modely autíček Volvo Construction v dárkovém balení od francouzské značky Majorette představují nádherné překvapení pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Oficiálně licencované modely značky Volvo ve žlutém provedení přinášejí dětem realistické zážitky při hře na stavební konstruktéry a inženýry. Stavební autíčka s kovovými karoseriemi mají pohyblivé části a precizně vypracované detaily, díky nimž děti vidí i do interiéru kabiny. Sada 4 autíček obsahuje pásový bagr se lžící Volvo Excavator, nakladač Volvo Wheel Loader, nákladní auto Volvo FMX Dump Truck a nákladní auto s vyklápěcí korbou Volvo Hauler.

Se stavebními autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají hry na povolání, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svou sbírku autíček o nadčasová auta značky Volvo. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě, které si s nimi zahraje v interiéru i v exteriéru na pískovišti, používá je při budování staveb, tunelů. Délka každého modelu je 7,5 cm.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.