Sada 8 autíček Vroom Planet Smoby délka 7 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby set autíček Vroom Planet je krásná dárková sada pro chlapce od 12 měsíců. Součástí chlapecké soupravy je 8 dopravních prostředků: helikoptéra, odtahové auto, traktor s přívěsem, motorka, 2 klasické autíčka, míchačka a požárnické auto. Všechny mají pestré barvy, které poutají pohledy dětí a jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Děti mají mnoho možností na vymýšlení dobrodružných příběhů s autíčky Smoby, zabaví se s nimi dlouhé hodiny. Také jsou skvělým doplňkem ke garážím nebo autodráhám Smoby Vroom Planet. Každé autíčko má výšku 7 cm, jsou zabalené v praktické dárkové krabičce, aby byly vždy pohromadě a nedělali nepořádek v dětském pokoji.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Hra s autíčky není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu7 cm
Rozměry balení33*7*26 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,68 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné