Auta transportér a bagr Power BIG pracovní délka 41 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Souprava pracovních aut Power představuje fantastickou sadu autíček na hraní, se kterými zábava nikdy nekončí. Velké auto představuje transportér s dlouhou plošinou, jejíž velikost je akurátní pro menší bagr. Kluci si tak jednoduše naloží bagr na plošinu transportéru a vydají se s ním na cesty. Transportér má v zadní části rampu, která během jízdy udrží bagr na plošině. Když ho chcete vyndat, rampa se jednoduše spustí dolů. Pracovní autíčka mají gumová kolečka, která jsou odolná. Kolečka se snadno čistí a nezanechávají stopy na podlaze. Dětský transportér a bagr mají žlutou barvu, jsou dokonale sladěny. Design autíček na hraní byl speciálně navržen tak, aby je děti mohly snadno chytit, tlačit, přenášet a manipulovat s nimi. Jsou vhodné pro děti od 2 let.

Hračkářské pracovní stroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který je ideální pro hru v domě i venku. Transportér má délku 41 cm. Dítě se hraním s pracovními auty zabaví dlouhé hodiny. Bagr má v přední části nakládací lžíci, pomocí které mohou malí stavbaři nakládat a přenášet různý stavební materiál nebo jiné drobnosti. Oblé hrany na obou pracovních autech chrání děti před zraněními. Výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hraček, proto se dají velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Dětský bagr a transportér Power BIG jsou chráněny UV stabilizátory, takže budou dlouhá léta zářivé a barvy nevyblednou ani při používání venku v pískovišti. Výrobce BIG poskytuje na své výrobky nadstandardní záruku až 3 roky.

Dětská pracovní autíčka Power jsou testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste se během hry nikdy nemuseli bát o své nejmenší děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu41*12*20 cm
Celková výška20 cm
Celková délka41 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,54 kg
Kolagumene
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné