Adventní kalendář puzzle Janod od 4 let

Popis produktu

Puzzle Adventní kalendář Janod je originální adventní kalendář pro děti od 4 do 10 let. Dětské puzzle má spolu 48 dílků, které děti postupně odkrývají v 24 políčkách. Každý den si během celého adventního období najdou 2 dílky skládačky. Na Štědrý den si dětičky otevřou poslední okénko a veselá zábava se může začít. Skládání puzzle rozvíjí logické myšlení dětí, jejich pozornost a paměť. Pomocí barevných obrázkových puzzle se děti učí rozpoznávat barvy, tvary, objekty a učí se vnímat vztah mezi částmi a celkem.

Dětské puzzle v podobě adventního kalendáře se 48 dílky představuje zajímavou nadčasovou hračku, která se bude líbit několika generacím a zaujme tak nejen děti, ale i rodiče či starší sourozence. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas. Francouzská společnost Janod je výrobce originálních hraček pro děti, které jsou inspirované francouzským designem.

Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dětské puzzle 48 dílů
  • rozměry 36 * 36 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 4 do 10 let
  • ideální na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, poznávání tvarů a barev
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu36*2,5*36 cm
Hmotnost440 g
Počet dílků48
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné