Noemova archa Activity Kiddieland se zvířátky a se zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Kiddieland dětská hračka ve tvaru lodě - Noemova archa obsahuje set figurek zvířátek, které jsou na palubě. Loďka veze ovečku, koníka, prasátko, kravičku, tygra, lva, opičku, slona a žirafu i figurku Noema. Figurky po stlačení vydávají zvuky jako skutečná zvířátka. Na palubě se nachází piano s osmi barevnými klávesami, které hrají překrásné melodie.

Děti hračka zaujme na první pohled a dokáží se s ní zabavit dlouhé hodiny. Je to hračka pro nejmenší, vhodná i pro více dětí. Loďka vydává i skutečné zvuky jako vodní vlny a zvon. Je to fantastická hra pro děti od 12 měsíců na dlouhé hodiny. Hračka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který má oblé jemné hrany a proto je pro dítě bezpečný a zároveň jemný na dotek.

Je to úžasná interaktivní hračka pro každé dítě. Tato hračka jistě potěší každé dítě, i více dětí a hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a souvislosti mezi zvuky, tvary a barvami, a zároveň je to velká zábava pro každé dítě. Rozměry Noemovy archy jsou 36*20*26 cm. Archa je provedena v pěkné barevné kombinaci oranžové lodě s modrou palubou a žluto-zelenou střechou.

Vlastnosti

  • bohatý set figurek
  • pro děti od 12 měsíců
  • zvukové efekty a melodie
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry produktu36*20*26 cm
Rozměry balení41*21*21 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 2 x AA/LR6 included
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.