Sochařské puzzle 3D Sculpture – Frozen 2 Disney Color edition 163 dílků od 6 let

Popis produktu

Stylové skládání 3D puzzle s podobou populární princezny Elsy zabaví každého fanouška Disney pohádek již od 6 let. Puzzle dětem při skládání nabídnou až 163 dílků, se kterými se snadno manipuluje. Puzzle můžete skládat samotě nebo ve skupince, s rodinou a kamarády. 3D puzzle Sculpture Frozen 2 jsou určeny pro všechny příznivce puzzle a díky tomu, že jde o 3D puzzle se po jejich správném sestavení můžete těšit na věrné zachycení princezny Elsy z pohádky Frozen 2 (Ledové království 2). V balení se navíc nacházejí i barvy, se kterými se dá sestavená socha Elsy jednoduše vybarvit.

Skládání puzzle představuje výborný způsob, jak můžete strávit svůj volný čas. Puzzle může skládat každý sám, ale nic nebrání tomu, abyste do skládání puzzle zapojili celou rodinu. Puzzle slouží především na relax, příjemné odpočívání a zároveň zlepšování koncentrace a smyslu pro detail. Skládání také zlepšuje paměť, tříbí představivost a rozvíjí fantazii.

Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle. Puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Velikost sochy Elsy po složení puzzle je 22*17*23 cm. Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa se nacházejí krásné puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu22*17*23 cm
Celková výška23 cm
Rozměry balení39*26*5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků163
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné